Twój adres e-mail
Imię

Czy masz już prezent za zapis na newsletter?

Jeśli nie masz jeszcze prezentu, to dlaczego się za to nie zabrałaś?


Możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź
Czy byłaś już kiedyś u mnie na webinarze (transmisji live)?


 

Czy chcesz wygrać szablony maili sprzedażowych oraz stron lądowania, stron "dziękuję" i sprzedażowych, razem z kursem "Twoja pierwsza sprzedaż online w 5 tygodni"?


Spośród osób, które wypełnią odpowiedź na to pytanie, wybiorę jedną osobę, której przydzielę dostęp do kursu (link) oraz szablonów landing page, które otrzymasz razem z licencją do DIVI (jako motyw lub jako wtyczka do wordpressa) oraz optimizepress.

Wymogiem do zastosowania szablonów jest posiadanie strony www na wordpress.org i podstawowa umiejętność jej obsługi. Wartość takiego pakietu to około 500 zł (jeśli nie potrzebujesz szablonów, będziesz też mogła oczywiście zakupić sam kurs w cenie o wiele niższej).Jeśli chcesz wygrać, odpowiedz na pytanie konkursowe:

"Co jest dla Ciebie największym problemem w wystartowaniu ze sprzedażą produktu online?"


Wyniki ogłoszę ostatniego dnia wyzwania (22.02, czwartek), o godz. 21 na live w grupie na facebooku 🙂Nie zapomnij kliknąć przycisku "wyślij"!
Italiana (Justyna Stańska)
Italiana (Justyna Stańska)

Jestem Justyna i pokazuję, jak lepiej wykorzystać newsletter w biznesie online. Tak, aby mieć wyniki sprzedażowe nawet bez ogromnych zasięgów w social media!

Leave a Reply

Your email address will not be published.