Chcesz pozyskać w końcu nowych czytelników newslettera, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, bo od dłuższego czasu Twoja lista stoi w miejscu albo dopiero zaczynasz?

Założyć newsletter to jedno... ale jak następnie pozyskać na listę zainteresowanych czytelników?

Jeśli liczysz na to, że po prostu ogłosisz zapisy u siebie na fanpage i na kilku grupach na facebooku, a następnie subskrybenci zaczną walić tłumnie drzwiami i oknami, to niestety muszę Cię rozczarować.

Natomiast można w sensowny sposób zaprojektować kampanię reklamową na pozyskiwanie nowych kontaktów na liście! Nie musisz mieć na to ogromnych budżetów, o ile będziesz przestrzegać kilku zasad, które sprawiają, że taka kampania będzie udana i skuteczna.

Będę o tym mówić na darmowych warsztatach live już 24.09 (wtorek, o 20), na których zdradzę jak zaprojektować taką kampanię (5 prostych kroków).

Bierzesz udział?

Rezerwuję miejsce na warsztatachzapisz się na przypomnienie i otrzymaj instrukcje wzięcia udziału!

Ok, świetnie, teraz tylko...

…wypełnij formularz, abym mogła Ci wysłać instrukcję logowania na szkolenie!

PS. Zapisujesz się na warsztaty, które odbędą się na żywo 24.09 (wtorek) o 20 – upewnij się, że masz wtedy wolny wieczór 🙂

Chcesz rozwinąć swój biznes online? Musisz pogodzić się z faktem, że rozwiniesz go szybciej, jeśli zaczniesz inwestować w płatną reklamę.

Do tej pory bałaś się tego, że wydasz pieniądze bez efektów? Może dopiero zaczynasz i nie masz ogromnych budżetów? Krok po kroku pokażę Ci, jak możesz to zrobić i na co zwrócić uwagę, aby kampania była udana i generowała zapisy na listę przy niewielkim koszcie.

Jeszcze nigdy nie było tak łatwo zaprojektować kampanii reklamowej. Nie musisz zatrudniać agencji, aby to zrobić, natomiast trzeba sobie to dobrze przemyśleć, aby nie wyrzucać pieniędzy w błoto.

Nie wiesz, jak zrealizować kampanię? Przytłaczają Cię kwestie techniczne i nie masz pojęcia, od czego zacząć?

Mam dobry news - opowiem o tym na warsztatach 24.09 (wtorek, 20:00)! Koniecznie się zapisz!

 

Jeśli chcesz, możesz oczywiście budować nadal listę e-mail w tempie kilku osób na miesiąc. Natomiast o ile wolniej wówczas rozwinie się Twój biznes i kiedy będziesz w stanie na nim sensownie zarabiać? Za parę lat?

Jeśli chcesz natomiast przyspieszyć ten proces i nauczyć się zasad skutecznej kampanii reklamowej, śmiało wskakuj na listę tego szkolenia. Odbędzie się ono na żywo 24.09 (wtorek o 20, powtórka dostępna przez 24h).

Tak, chcę szybciej zbudować listę e-mail!zapisuję się na szkolenie

Super!

Wypełnij formularz, abym mogła Ci podrzucić mailowo dostęp do szkolenia 24.09 (wtorek, 20) oraz arkusza ćwiczeń. Wyślę Ci też przypomnienie przed wydarzeniem.

Czego się dowiesz?

 

Jeśli już kiedyś u mnie byłaś na warsztatach online, to wiesz, że te comiesięczne szkolenia są bardzo praktyczne. Tym razem dużo wspomnę o konkretnych technicznych zasadach ustawiania udanej reklamy na zapisy na listę e-mail przy użyciu facebook ads.

Oprócz tego jednak wyjdziemy jak zawsze od strategii: do kogo będziemy się komunikować w Twojej kampanii reklamowej (idealny klient), jakimi metodami, oraz od jakich elementów zależy koszt Twojej reklamy. Aby lepiej zapamiętać wnioski, dla zapisanych osób udostępnię plik ćwiczeniowy, który wspólnie na warsztatach uzupełnimy.

  • Część 1: Dlaczego grupa docelowa jest najważniejsza i o tym, co jest tak naprawdę celem reklamy?

  • Część 2: Jak wygląda proces stworzenia kampanii reklamowej od A do Z? (elementy, jakich potrzebujesz)

  • Część 3: Reklamy na pozyskiwanie kontaktów - słówko o sprawach technicznych (konwersja, budżety, grupy docelowe oraz sama "reklama")

Brzmi fajnie! Chcę dostać zaproszeniewarsztaty są darmowe, ale wymagana jest rejestracja

Ok, świetnie!

Wypełnij formularz, abym mogła Ci wysłać dostęp i materiały!

Na warsztatach najwięcej skorzystasz, jeśli już masz listę e-mail (i nie pozyskujesz na nią regularnie nowych czytelników, bo nie wiesz jak) albo w niedalekiej przyszłości zamierzasz ją stworzyć.

Dlaczego warto wziąć udział?

Cześć! Zapraszam na to szkolenie, bo widzę, że coraz więcej osób zakłada newsletter - i to jest super! - natomiast często zatrzymują się one na poziomie 100 czy 200 subskrybentów i nie wiedzą, jak przejść dalej.

A nie zobaczysz korzyści z Twojej listy e-mail, jeśli po prostu nie zapewnisz odpowiedniego dopływu osób do Twojego newslettera.

Jeśli jesteś w sytuacji, że Twoja lista stoi w miejscu, to prawdopodobnie potrzebujesz po prostu dobrze zaprojektowanej kampanii reklamowej na pozyskiwanie kontaktów.

Czego potrzebujesz, aby ją stworzyć i przy tym nie przepłacić?
Jak przejść od pomysłu do skutecznej realizacji?
Jakich błędów uniknąć?

Jeśli interesuje Cię ten temat, zapraszam do zapisu na warsztaty i słyszymy się 24.09 (we wtorek) o 20!

Chcesz w końcu zacząć budować listę e-mail przy użyciu skutecznych kampanii reklamowych?

Jeśli tak, wskakuj na szkolenie 24.09 (wtorek, o 20, powtórka dostępna dla zapisanych) i pokażę Ci, jak się za to zabrać!

Rezerwuję miejsce!poproszę o instrukcje logowania na maila

Cieszę się, że się zobaczymy!

Teraz tylko wypełnij formularz – na podanego maila wyślę Ci link z instrukcjami i przypomnienie przed naszym szkoleniem.

Copyright © 2019 Justyna Stańska.  Polityka prywatności