Nie wiesz, za co się zabrać, aby w końcu Twój biznes online zaczął przynosić przychody? A może dopiero zaczynasz i potrzebujesz uporządkować kolejność działań?

Weź udział w tym mini kursie wideo i poznaj schemat 5 kroków do udanego biznesu online, dzięki któremu uporządkujesz strategię i działania w swojej firmie. Będziesz w końcu wiedzieć, za co się zabrać i w jakiej kolejności (bo dobrze wiesz, że nie da się być wszędzie - zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz i nikt Ci nie pomaga).

Natychmiast po potwierdzeniu zapisu otrzymasz dostęp do wszystkich 5 lekcji kursu (na podany adres e-mail otrzymujesz linki do ich odblokowania).

Kurs składa się z 5 ćwiczeń PDF, 5 krótkich nagrań wideo (które możesz odsłuchać także jako pliki audio), i 5 maili z przypomnieniem o lekcjach, które wysyłam w odstępie co 24h od zapisu.

TAK, biorę udział w mini kursie!odblokuj dla mnie dostęp

Teraz jeszcze tylko jedna rzecz...

Wypełnij formularz, abym wysłała Ci na podanego maila link do odblokowania materiałów kursowych! (sprawdzaj zakładki inne, oferty czy spam, jeśli nie zobaczysz wiadomości)

Czy Twój biznes online ciągle nie rozwija się tak, jak tego oczekujesz? A może dopiero planujesz wystartować?

Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu!

Ten kurs to seria 5 krótkich wideo (ok. 10-15 minut każde), w których poznasz sprawdzony schemat budowania biznesu online. Dostęp do kursu uzyskujesz od razu (linki do odblokowania lekcji wyślę na podany adres e-mail), nie musisz na nic czekać, ALE w ramach przypomnienia wyślę Ci 5 maili z kolejnymi krokami w odstępie co 24 godziny. Nie zdziw się więc, że dostajesz takie przypomnienia 😉

Do każdej lekcji możesz pobrać plik audio (jeśli wolisz słuchać zamiast oglądać) i ćwiczenia PDF, aby rzeczywiście skorzystać na maksa.

Jeśli nie wiesz, na czym się skupić, aby mieć jak najszybciej efekty - to coś dla Ciebie!

O czym konkretnie są lekcje?

 • Krok 1: Zacznij od końca: najważniejsza jest strategia

  Dowiedz się, od jakich 3 elementów prostej strategii wyjść, aby Twój pomysł na biznes miał sens

 • Krok 2: Zaplanuj podstawowe kanały komunikacji

  Nie musisz na początku robić wszystkiego – poznaj wersję „minimum” i stwórz kanały, za pomocą których będziesz się komunikować z potencjalnymi klientami

 • Krok 3: Stwórz swój model biznesowy

  Czyli zaplanuj, na czym będziesz zarabiać i w jaki sposób, a także ile potrzebujesz klientów na początek, aby osiągnąć swoje cele

 • Krok 4: Naszkicuj schemat podstawowej ścieżki klienta

  Czyli nie licz na to, że klient Cię sam znajdzie – naucz się, jak go nakierować na Twoje oferty tak, aby nie być przy tym nachalną i nie przepalać pieniędzy na nieudane działania

 • Krok 5: Zadbaj o stabilne przychody i rozwijaj się szybciej

  Poznaj metodę 4P, dzięki którym Twój biznes będzie z miesiąca na miesiąc rozwijał się szybciej i zacznie przynosić stabilne, przewidywalne przychody

Wiem, że nie masz czasu, dlatego przygotowałam ten kurs także w formie wygodnych mp3 do pobrania i odsłuchania - nawet na spacerze!

Każda lekcja to tylko kilkanaście minut, dodatkowo udostępniam karty ćwiczeń, które sprawią, że krok po kroku wdrożysz wiedzę w życie bez poczucia przytłoczenia.

Dzięki temu kursowi uporządkujesz sobie w głowie działania odnośnie rozwoju Twojego biznesu online - krok po kroku!

Twoja inwestycja na ten moment to 0 zł - warto skorzystać, bo nie zawsze ten kurs będzie darmowy.

Jeśli masz konto na instagramie, zobacz TUTAJ plansze o kursie.

Zobacz fragment kursu i zdecyduj, czy to coś dla Ciebie!

Link do odblokowania poszczególnych kroków otrzymasz na podany adres e-mail (MUSISZ kliknąć linki w mailu ode mnie, aby dostęp się odblokował - dlatego sprawdź zakładki inne, oferty, czy spam, jeśli natychmiast po zapisie nie zobaczysz wiadomości)

Jak to będzie działać?

Zapisując się na ten mini kurs wideo, otrzymasz dostęp poprzez link w mailu (dlatego sprawdź również zakładki "inne", "oferty", a nawet spam) do 5 krótkich nagrań, w których omówię dokładnie schemat 5 kroków do zbudowania udanego biznesu online.


Uzyskujesz dostęp do wszystkich materiałów kursowych natychmiast po zapisie - pamiętaj tylko, żeby odszukać maila z materiałami i kliknąć w linki do odblokowania lekcji.


Do każdej lekcji będziesz też miała do pobrania workbooka z ćwiczeniami, w którym będą podsumowane zadania do wykonania - abyś jeszcze lepiej skorzystała z tego mini kursu!

Tak, rezerwuję miejscewyślij mi dostęp na maila

Ok, super, teraz tylko...

Wypełnij formularz, abym wysłała Ci na podanego maila link do odblokowania materiałów kursowych! (sprawdzaj zakładki inne, oferty czy spam)

Wyobraź sobie, że Twój biznes online rzeczywiście wypalił. Że co miesiąc zyskujesz, zamiast wiecznie dokładać do interesu. To da się zaplanować!

Schemat 5 kroków, jaki Ci przedstawię, to wiedza, do której sama dochodziłam metodą prób i błędów - i mam nadzieję, że dzięki niej zaczniesz rozwijać się szybciej i nie będziesz czekać na pierwsze zyski latami, jak ja!

Zapisz się na ten kurs, jeśli:

 • myślisz o rozpoczęciu biznesu online (produkty i usługi sprzedawane przez internet)
 • nie wiesz, co jest konieczne w budowaniu biznesu online, a co możesz sobie odpuścić
 • ciągle gromadzisz wiedzę o kursach online, narzędziach, i masz już w głowie mętlik - sama nie wiesz od czego zacząć
 • potrzebujesz, aby ktoś doradził / nakierował Cię na schemat postępowania krok po kroku
 • prowadzisz już biznes online, ale Twoje przychody nie są stabilne i czasem masz wrażenie, że stoisz w miejscu
 • chcesz, aby Twój biznes online stanowił pewne źródło Twoich dochodów

Daruj sobie, jeśli:

 • myślisz, że biznes online to mało pracy i szukasz łatwych metod zarabiania
 • jesteś skupiona na współpracy z firmami jako bloger, a nie szukasz innych źródeł przychodu
 • nie masz jeszcze żadnego pomysłu na biznes online

Dlaczego warto wziąć udział?

Cześć! Nagrałam ten darmowy kurs, aby pokazać, że można zacząć stabilnie i przewidywalnie zarabiać na biznesie online - potrzebny jest tylko sprawdzony schemat krok po kroku!

Sama prowadzę biznes online od 2015 roku i sporo już na ten temat wiem - wiem też, jakie błędy popełniłam, i ile czasu na tym straciłam, aby dojść do wniosków, które Tobie udostępniam bezpłatnie w tej serii wideo.

Zapisując się na ten mini kurs, dostaniesz ode mnie TYLKO praktyczne wskazówki, bez zbędnego pitu-pitu, same konkrety! Zresztą sprawdź sama, że warto 🙂

 • Justyna ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób prosty, konkretny i przystępny nawet dla kogoś, kto stawia pierwsze kroki w biznesie online. Współpracowałam z nią przy tworzeniu mojego pierwszego produktu online i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i merytorycznej wiedzy. A w dodatku jest bardzo komunikatywną i ciepłą osobą, co sprawia że praca z nią to prawdziwa przyjemność. Polecam każdemu 🙂
  Małgosia Trzaskowska https://ogrodprzemian.pl/
 • Działalność Justyny śledzę już od dłuższego czasu. Bardzo często korzystam z darmowych webinarów oraz zaglądam na bloga o e-mail marketingu. Darmowe materiały są świetnie dopracowane (...) W dodatku Justyna jest bardzo ciepłą osobą, co sprawia, że aspekty techniczne ogarniania sprzedaży wydają się takie bardziej ludzkie 😀
  Karolina Dąbrowska https://dbaj-o-wlosy.com/
 • Konkretna wiedza podana tak, że wiadomo jak ją wdrożyć! Justyna ma talent do uczenia w prosty i przystępny sposób nawet o skomplikowanych zagadnieniach. Bardzo polecam jej szkolenia!
  Magdalena Cielenga-Wiaterek https://zielenina.cooking/

Gotowa, aby poznać schemat 5 kroków do udanego biznesu online?

Biorę udział w kursie!poproszę o materiały na maila

Super, że bierzesz udział!

Teraz tylko wypełnij formularz, abym wysłała Ci na podanego maila link do odblokowania materiałów kursowych! (sprawdzaj zakładki inne, oferty czy spam)

Copyright © 2020 Justyna Stańska.  Polityka prywatności