Chcesz nauczyć się lepiej wykorzystywać newsletter w swoich działaniach online?

Cześć, jestem Justyna i od 2 lat wspieram kobiety w lepszym wykorzystaniu e-mail marketingu w swoich biznesach online. Tak, żeby przejść od wiecznego zbierania zapisów i wysyłania kampanii na chybił trafił do rzeczywistego zarabiania na tym kanale.

Jest to możliwe i nie musisz czekać, aż będziesz mieć 1000 czy więcej subskrybentów newslettera (chociaż oczywiście podpowiem Ci też, jak zacząć w ogóle zbierać listę, jeśli dopiero startujesz).

Jest trochę zasad, którymi warto się kierować. Jest też trochę formalności, o jakich nie można zapomnieć. Aby wszystko stało się jasne, podsumuję temat optymalnego wykorzystania e-mail marketingu dla małych, startujących biznesów online w ebooku, który właśnie piszę.

Interesuje Cię taka pigułka wiedzy? Wskocz na listę oczekujących, premiera we wrześniu! 

Zapisz się na listę oczekujących dzięki temu dostaniesz rabat 20%, jeśli zdecydujesz się zamówić

Wypełnij formularz, a przed sprzedażą dam Ci znać + podeślę rabat 20%, jakbyś zdecydowała się skorzystać.

Oczywiście zapis nie zobowiązuje Cię w żaden sposób do zakupu 😉

Do premiery pozostało:

Wyobraź sobie, że sprzedaż w Twoim biznesie online może być prostsza, niż myślałaś.

Bez nachalnego wciskania i poczucia, że "wyskakujesz z lodówki".

Jeśli komunikujesz się z odpowiednimi ludźmi w odpowiednim czasie - to możliwe!

 


Jesteś pewnie tutaj, bo chcesz kiedyś utrzymywać się docelowo z biznesu online.


Chcesz nauczyć się, jak skutecznie sprzedawać w sieci, promować swoje produkty, oraz stworzyć niskobudżetowo platformę sprzedażową, która posłuży Ci później do obsługi Twoich kolejnych produktów i usług online.


A jednocześnie boisz się, że się nie uda, że jeszcze za mało osób Cię obserwuje, za mało wiesz...


...myślisz może, że musisz jeszcze nauczyć się tyylu rzeczy, tyle kwestii technicznie "ogarnąć", że chyba nigdy nie ruszysz ze swoją sprzedażą. A mowa o tym, żeby osiągnąć solidny przychód...

Wiesz? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: rozwiązanie może być bliżej niż myślisz!

 

Stworzyłam kurs "skuteczna sprzedaż online" dla osób takich jak Ty.

Nie chcę, żebyś traciła czas na i pieniądze na kolejne pojedyncze kursy (np. na temat reklamy na facebooku, na temat stron lądowania, platformy sprzedażowej...).

To bez sensu, abyś wgłębiała się we wszystkie kwestie i czuła się przytłoczona wiedzą i nie wiedziała, co dalej konkretnie z tym robić.

Skup się tylko na tych elementach, których rzeczywiście potrzebujesz, aby rozruszać sprzedaż online jak najszybciej i jak najskuteczniej. Brzmi sensownie?

Bo, po blisko 4 latach swojego sprzedawania produktów i usług w internecie doszłam do wniosku, że na początek najbardziej potrzebny jest określony schemat - od A do Z - jak wprowadzić sprzedaż kursu online lub innego produktu elektronicznego.

Ten schemat przedstawiam w 5 modułach kursu "Skuteczna sprzedaż online".

Od zaplanowania Twojego lejka sprzedażowego, poprzez budowę landing page, po e-mail marketing, reklamę na facebooku, aż do samego technicznego uruchomienia platformy i podpięcia płatności - wszystko jest w tym kursie.

 

Pokażę Ci najszybsze sposoby na wprowadzenie poszczególnych etapów w Twojej sprzedaży i zaplanowanie oraz realizację profesjonalnego lejka sprzedażowego - dzięki czemu nauczysz się, jak zamienić czytelnika w klienta.

 

Brzmi ciekawie? Chcesz uzyskać informację o otwarciu zapisów?

arrow
Zapisz się na listę oczekujących start 28.03, dostaniesz rabat 20%
[op_popup_content][op_popup_content_element data-style=""]
[optin_box_hidden][/optin_box_hidden][optin_box_code]