Ups, niestety możliwość skorzystania z tych szkoleń bezpłatnie już się zakończyła.

Ale, ale... jeśli interesuje Cię temat skutecznej sprzedaży w biznesie online, realizowania swoich celów finansowych z moją pomocą metodą planowania 12-tygodniowego i skupienia się na wynikach, aby docelowo Twój biznes po prostu na siebie zarabiał, to możesz dołączyć do Akademii Focus Pocus, gdzie właśnie na tym - zgodnie z nazwą - będziemy się skupiać!

Zaraz po zapisie do Akademii otrzymasz też nielimitowany dostęp do 5 szkoleń (a całość AFP rusza 16.03)

PS. Nie interesuje Cię przejście na wyższy poziom w swoim biznesie online, chcesz po prostu dostęp do tych 5 szkoleń?

Możesz zamówić go odpłatnie poniżej lub klikając TUTAJ.

Chcę skupić się na wynikach w swoim biznesie onlinesprawdzam szczegóły Akademii Focus Pocus
Chcę po prostu zamówić dostęp do 5 szkoleń na zawsze

Zapisy do Akademii trwają jedynie do 12.03, dlatego jeśli myślisz, że to coś dla Ciebie, zapoznaj się ze szczegółami JUŻ TERAZ!

Justynka, bardzo się cieszę, że zrobiłaś ten program, wierzę bardzo, że zacznę zarabiać z Tobą! 3 maja kończę 1sza dwunastke pracy według twojego systemu i zrobiłam ogromny progres!! Mam dwa e-booki, 2 darmowe lead magnet (wczoraj odpiełam ostatni guzik) + jeden lead zrobiony z e-booka (pierwszy rozdział), założyłam newslettera, zrobiłam reklamę na konwersję i mam już ponad 50 osób na liście (ok. 30 musi jeszcze potwierdzić zapis), zrobiłam 2 landing page (jednak to muszę jeszcze dopracować, bo konwersja mnie nie zadowala). To wszystko dzięki 3 płatnym szkoleniom.. co będzie po 50 i całej akademii?!! Czas zarabiać 😉 

Aga

Copyright © 2020 Justyna Stańska.  Polityka prywatności