Dziękuję za zainteresowanie ebookiem!

Niedługo wyślę Ci więcej informacji (m. in. spis treści) i obiecany rabat!

 

Stworzyłam kurs "skuteczna sprzedaż online" dla osób takich jak Ty.

Nie chcę, żebyś traciła czas na i pieniądze na kolejne pojedyncze kursy (np. na temat reklamy na facebooku, na temat stron lądowania, platformy sprzedażowej...).

To bez sensu, abyś wgłębiała się we wszystkie kwestie i czuła się przytłoczona wiedzą i nie wiedziała, co dalej konkretnie z tym robić.

Skup się tylko na tych elementach, których rzeczywiście potrzebujesz, aby rozruszać sprzedaż online jak najszybciej i jak najskuteczniej. Brzmi sensownie?

Bo, po blisko 4 latach swojego sprzedawania produktów i usług w internecie doszłam do wniosku, że na początek najbardziej potrzebny jest określony schemat - od A do Z - jak wprowadzić sprzedaż kursu online lub innego produktu elektronicznego.

Ten schemat przedstawiam w 5 modułach kursu "Skuteczna sprzedaż online".

Od zaplanowania Twojego lejka sprzedażowego, poprzez budowę landing page, po e-mail marketing, reklamę na facebooku, aż do samego technicznego uruchomienia platformy i podpięcia płatności - wszystko jest w tym kursie.

 

Pokażę Ci najszybsze sposoby na wprowadzenie poszczególnych etapów w Twojej sprzedaży i zaplanowanie oraz realizację profesjonalnego lejka sprzedażowego - dzięki czemu nauczysz się, jak zamienić czytelnika w klienta.

 

Brzmi ciekawie? Chcesz uzyskać informację o otwarciu zapisów?

arrow
Zapisz się na listę oczekujących start 28.03, dostaniesz rabat 20%
[op_popup_content][op_popup_content_element data-style=""]
[optin_box_hidden][/optin_box_hidden][optin_box_code]