Czujesz, że nie wykorzystujesz możliwości swojej listy e-mail?

Założenie newslettera to dopiero początek - należy go jeszcze potem sensownie wykorzystywać, tak, aby rzeczywiście przynosił Ci w biznesie online korzyści (i pieniądze)!

Jeśli więc masz wrażenie, że nadszedł czas, abyś w końcu bardziej przyłożyła się do tego kanału, to mam coś dla Ciebie.

Wybierz odpowiedni etap rozwoju newslettera (jeden z trzech poniżej), zapisz się, a otrzymasz na maila przez 5 dni darmową serię wskazówek i konkretnych porad, aby przeskoczyć na poziom wyżej!

Dużo się mówi o tym, że w biznesie online potrzebujesz listy e-mail, ale w dzisiejszych czasach, kiedy newsletter nie jest już nowinką, musisz się skupić na tym, aby jak najlepiej go wykorzystywać.

 

E-mail marketing wciąż ma się dobrze, ale przewagę w wykorzystaniu tego kanału będą miały te osoby, które zaczną lepiej wykorzystywać jego potencjał i wszystkie możliwości, zamiast słać kampanie "jak leci" i "kiedy się przypomni".

Wiem, że wiele osób ma problem, jak na początku zaplanować strategię newslettera i co dalej robić z pozyskanymi subskrybentami?

Są też osoby, które rozpoczęły zbieranie listy, ale utknęły na pewnym etapie i nie mogą ruszyć dalej.

I jest też ostatnia grupa, która już ma sporą bazę, ale w żaden sposób nie widzi, żeby przyczyniło się to do rozwoju biznesu...

Brzmi znajomo?

Dlatego przygotowałam te 3 wersji darmowego mini kursu e-mail - każda trwa 5 dni, podczas których otrzymasz ode mnie na maila spersonalizowane wskazówki i konkretne porady, w oparciu o moje darmowe materiały, jak przeskoczyć na poziom wyżej!Jeśli więc nie wiesz, na czym się skupić z tym całym newsletterem, aby mieć jak najszybciej efekty - wybierz odpowiednią wersję i zaczynamy!


 

 • Wersja 1: seria e-mail "5 kroków do założenia newslettera!"

  Jeśli jeszcze nie zaczęłaś zbierać zapisów na własną listę e-mail, z tą serią możesz to nadrobić! Twoja baza e-mail stanowi fundamenty Twojego biznesu i załóż ją jak najszybciej, nawet jeśli jeszcze nie myślisz o zarabianiu.

  Pokażę Ci, jak to zrobić sensownie, i co jest kluczowe, a co możesz sobie odpuścić.

 • Wersja 2: seria e-mail "5 etapów rozwoju Twojej listy e-mail"

  Jesteś w takiej sytuacji, że rozpoczęłaś już zbierać zapisy na listę, ale utknęłaś na 100, 200 czy 300 czytelnikach i dalej koniec? A dodatkowo nie wiesz, w jaki sposób możesz newsletter wykorzystać do wsparcia Twojego biznesu? Jeśli tak jest, mam coś dla Ciebie.

  W serii dowiesz się, jak uporządkować działania i pomyśleć o produkcie płatnym.

 • Wersja 3: seria e-mail "5 dni do lepszego wykorzystania newslettera w biznesie"

  A może już masz sporą bazę adresów e-mail (poprzez „sporą” rozumiem tutaj taką powyżej 1000 osób), ale nie czujesz, żeby przynosiła Ci jakiekolwiek korzyści? Zastanawiasz się w ogóle, czy utrzymywanie takiej bazy to sensowny wydatek? W takiej liczbie jest naprawdę potencjał, musisz tylko sensownie podejść do newslettera!

  W tej serii kładziemy nacisk na lepsze wykorzystanie już istniejącej bazy do zarabiania online.

Wybierz odpowiednią wersję i zapisz się poniżej:

Jak to będzie działać?

Zapisując się na wybraną wersję serii e-mail, otrzymasz na podany adres ponumerowane lekcje - 5 maili każdego dnia w odstępie co 24 h.

W każdej z nich zawarłam wskazówki i konkretne działania, jakie możesz podjąć, w oparciu o moje materiały, jak rozwiązać swoje problemy z newsletterem i jak uporządkować działania, aby w końcu czerpać korzyści ze swojej listy e-mail.

Uzyskujesz dostęp do pierwszej lekcji w serii natychmiast po zapisie - pamiętaj tylko, żeby odszukać maila w skrzynce. Dlatego jeśli nie widzisz wiadomości z tematem rozpoczynającym się [1/5], sprawdź również zakładki "inne", "oferty", a nawet spam. Szukaj wiadomości od nadawcy: kontakt@italianamarketing.pl

Dlaczego warto?

Cześć! Jestem Justyna i moją misją jest pokazanie, że można skutecznie wykorzystywać nawet niewielką listę e-mail do rozwoju Twojego biznesu i zarabiania. 

Sama jestem tego najlepszym przykładem, bo moja lista e-mail liczy "zaledwie" 1500 osób, a całkiem dobrze mi się wiedzie.

Zapisując się na ten mini kurs, dostaniesz ode mnie TYLKO praktyczne wskazówki w oparciu o całą moją wiedzę zgromadzoną przez kilka lat pracy w e-mail marketingu dla siebie i dla klientów. Bez zbędnego pitu-pitu, same konkrety!

 • Justyna ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób prosty, konkretny i przystępny nawet dla kogoś, kto stawia pierwsze kroki w biznesie online. Współpracowałam z nią przy tworzeniu mojego pierwszego produktu online i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i merytorycznej wiedzy. A w dodatku jest bardzo komunikatywną i ciepłą osobą, co sprawia że praca z nią to prawdziwa przyjemność. Polecam każdemu 🙂
  Małgosia ogrodprzemian.pl
 • Działalność Justyny śledzę już od dłuższego czasu. Bardzo często korzystam z darmowych webinarów oraz zaglądam na bloga o e-mail marketingu. Darmowe materiały są świetnie dopracowane (...) W dodatku Justyna jest bardzo ciepłą osobą, co sprawia, że aspekty techniczne ogarniania sprzedaży wydają się takie bardziej ludzkie 😀
  Karolina dbaj-o-wlosy.com
 • Bardzo polecam korzystać z materiałów płatnych i bezpłatnych Justyny. Trafiłam na nią niedawno, a już tyle się od niej dowiedziałam. Właśnie zakończyłam swoją pierwszą przedsprzedaż skalowalnego produktu (gotowych rysunków) i gdyby nie Justyna Stańska to bym nie osiągnęła tak dobrego wyniku przy niewielkiej społeczności. Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób. Ona jako pierwsza wytłumaczyła mi (na bezpłatnym wyzwaniu) czym dokładnie jest lejek sprzedażowy, a czym ścieżka klienta. Także od niej nauczyłam się segmentować subskrybentów.
  Dopiero od kilku miesięcy mam newsletter i na początku nie miałam na niego pomysłu, nie wiedziałam jak go pisać. Po wdrożeniu jednej ze wskazówek Justyny, moje maile zaczęły być chętniej czytane i zaczęłam dostawać o wiele więcej wiadomości zwrotnych .
  Mariola rysunkowomi.pl

Gotowa, aby zacząć lepiej wykorzystywać newsletter w biznesie online?

Jeśli tak, wybierz odpowiednią wersję i słyszymy się już za moment!

Copyright © 2020 Justyna Stańska.  Polityka prywatności