Chcesz szybciej zbierać czytelników newslettera? Potrzebujesz skutecznego prezentu za zapis!

Po wypełnieniu formularza otrzymasz na maila pdf z checklistą 10 wskazówek dotyczących tego, jak powinien wyglądać gratis za zapis na newsletter, aby przyniósł Ci wartościowych subskrybentów dla Twojego bloga lub biznesu.

Tak, pobieram listę!wyślij mi na maila

Super, teraz tylko podaj maila

A na ten adres wyślę Ci poradnik (3 strony PDF).

(jeśli nie zobaczysz maila w ciągu 5 minut, sprawdź też inne foldery, takie jak oferty czy spam)

  • Praktyczna lista - 3 strony w formie pdf

    Pobierasz ją natychmiast po zapisie i, dzięki krótkiej formie, od razu wykorzystasz i zaczniesz osiągać lepsze rezultaty w budowaniu bazy.

  • Skorzystasz od razu po pobraniu

    W ciągu 1,5 min. sprawdzisz, jak stworzyć skuteczny prezent za zapis na swój newsletter, a jeśli go już masz, zweryfikujesz, jak możesz go poprawić.

  • Zdobędziesz więcej subskrybentów

    Wystartujesz z newsletterem niczym profesjonalista i od razu zdobędziesz pierwszych subskrybentów lub zaczniesz zbierać ich szybciej.

Cześć, nazywam się Justyna Stańska - kiedyś Włoch, stąd ksywka Italiana 😉

Pokazuję kobietom planującym lub prowadzącym biznes online, jak można lepiej wykorzystywać newsletter w swojej działalności w sieci – aby rzeczywiście przynosił rezultaty i pieniądze.

Chcesz wiedzieć więcej? Znajdziesz mnie TUTAJ.

Jesteś gotowa, aby zrobić wspaniały prezent za zapis?

Jeśli tak, wypełnij formularz, a na podany adres otrzymasz checklistę (3 strony PDF). Dołączysz też do e-mail marketingowego newslettera – oczywiście jeśli Ci się nie spodoba, w każdej chwili będziesz mogła zrezygnować.